Енерг.png

Важливі тези і поради для Вас, шановний гостю, ми зазначили в попередній статті, проте, як реалізувати все те, що описано раніше, чим керуватись, які нормативно-правові акти слід вивчити, Ви можете знайти за посиланнями нижче. Більш детальна інформація для Вас та Ваших близьких:

1. Веб-сайт проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні", який містить достатньо цікавих матеріалів, корисних посібників, де враховано кращі практики. Особливої уваги заслуговує розділ "Інформаційна кампанія", де споживач знайде важливу інформацію.

2. Електронний ресурс IQ energy - це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконалю області енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів. Програма була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

3. Інформаційний ресурс для співвласників багатоквартирних будинків ОСББ inform, на якому розміщена корисна інформація щодо: вибору форми управління багатоквартирним будинком; оформлення договірних відносин із надавачами послуг; отримання державної підтримки на здійснення енергоефективних заходів; створення й організація діяльності ОСББ.

4. Проект USAID "Реформа міського теплозабезпечення в Україні", аналогічний до нині діючого проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні", який було започатковано у лютому 2009 року Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) терміном на чотири роки.

5. Електронна версія Практичного посібника «Енергоефективний будинок крок за кроком» у трьох книгах: (1), (2), (3)

6. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

7. Веб-сайт teplo.gov.ua, де Ви можете знайти цікаву інформацію про енергоефективність, субсидії, тарифи.

8. Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

9. Онлайн реєстрація документів для призначення субсидій

10. Асоціація "Енергоефективні міста України" об’єднує більше 70 українських міст, створене з метою задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.

11. Інформаційний портал "Житло in.ua"

12. Інформаційний ресурсTvoeOSBB.com.ua на підтримку державної програми Агентства Держенергоефективності України щодо стимулювання проведення енергоефективних заходів.

13. Інформаційно-довідкова система "ОСББ-online"

14. Інформаційний портал "Енергетичні реформи", де кожен користувач зможе знайти для себе цікаву та вичерпну інформацію про енергоефективність та знайде відповіді на деякі соціальні питання.

15. Онлайн-карта енергетичного сектору України

16. ДСТУ Б А.2.2-12:2015 «Енергетична ефективність будівель. Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні»

17. ДСТУ Б В.3.2-3:2014 «Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків»

18. Типовий статут ОСББ

19. Практичний посібник " Створення та діяльність об'єднання співвласників багатоквартирного будинку"

20. Довідник ОСББ